30. 08. 2015

Vyřešte své spaní s lamelovými rošty AHORN ..:)

Postelový rošt a dobrá matrace – to je základ lůžka. Chcete dobře a správně vyřešit své spaní, ráno se probouzet odpočatí? Začněte od základu – tj. od postelového roštu. Je to stejné jako se stavbou domu – pokud nebudou dobré základy, jsou i se sebelepším domem problémy.

Na kvalitní rošty jsou použité lamely, které jsou lepené z několika vrstev dřeva, což zajišťuje jejich pružnost. Počet lamel roštu se liší typ od typu, avšak z hlediska optimálního rozložení zátěže jsou doporučovány rošty s minimálně 28 lamelami. Pružné lamely dokáží reagovat na zatížení konkrétních ploch postele a účelně tak udržují tělo ve správné poloze.

Kromě správné polohy páteře je pro zdravé a kvalitní spaní důležitá rovněž prodyšnost lůžka, aby mohl k pokožce neustále přicházet čistý vzduch. I z tohoto důvodu je postelový rošt s lamelami mnohem vhodnější než pevná a neprodyšná podložka, která postel a přístup vzduchu nevhodně uzavírá.

Lze tedy říci, že základní podmínku pro plnohodnotný a pohodlný spánek tvoří kombinace čtyř faktorů:

Kvalitní postelový rošt, kvalitní matrace, funkční a designově pěkná postel a dobrá přikrývka a polštář v krásném líbivém povlečení…:)

Nabídku kvalitních lamelových roštů za dobrou cenu od předního českého výrobce firmy AHORN – za skvělé akční ceny Vám představujeme níže….:)

Doufám, že Vás uspokojí a přejeme Vám krásný poslední prázdninový den. Jana Komárková

V případě zájmu o lamelové rošty a jejich rozšířenou nabídku kontaktujte svého prodejce.