Kuchyně

Každá kuchyně vyrobená naší firmou je originál, nejčastěji tvořený důsledně dle požadavků a představ zákazníka. Kuchyně je nejsložitější celek v každé domácnosti, proto podcenění zpracování projektu se nemusí vždy vyplatit.

Výroba kuchyní na zakázku patří mezi naše priority. Součástí služeb je i nezávazná konzultace a poradenská činnost v místě bydliště zákazníka, kde je provedeno odborné zaměření a následně zpracována  předběžná cenová nabídka včetně vytvoření 3D návrhu. Po odsouhlasení a podepsání smlouvy zákazníkem následuje vlastní výroba včetně konečné montáže a případně zapojení elektrospotřebičů odborným servisním technikem.

Kuchyň lze na přání doplnit a celou řadu doplňků – drátěný program, odpadkové koše, osvětlení, barové pulty atd. Nabídneme Vám i široký sortiment kuchyňských spotřebičů od renomovaných firem a rozšířenou nabídku jídelních stolů a židlí.

Ovládněte si svůj prostor –  DYNAMIC SPACE
Při výrobě kuchyní používáme nový standard v kuchyni tzv.

Tento set standardů pro kuchyně vytvořil  světový prestižní výrobce kování a příslušenství do kuchyní. Nový systém plánování umožňuje kuchyň rozdělit do pěti nejdůležitějších pracovních oblastí – tzv. kuchyňských zón. Přehlednou optimalizaci úložného prostoru Vám může pomoci vytvořit zónový plánovač firmy Blum.

« vstup do kompletní fotogalerie kuchyní »