Nabízíme ubytování v soukromých luxusně vybavených WELLNESS apartmánech s  infrasaunou na každém pokoji během pobytu ZDARMA, nedaleko krajského města Zlín a cca 4 km od ZOO Lešná v podhůří krásné přírody Hostýnských vrchů.

 

Ubytování v našich apartmánech se nachází v samostatném poschoďovém apartmánovém domě s celkem šesti apartmány ( 3 apartmány v každém patře) a wellness zónou v centru malé obce Vlčková, která leží cca 10 kilometrů severovýchodně od centra krajského města Zlín a 5km od ZOO Lešná, která patří k nejkrásnějším místům Moravy a k nejnavštěvovanější zahradě České republiky. Originalitou ZOO je členění areálu podle kontinentů. Spojení s městem obstarává pravidelná autobusová linka, která zastavuje přímo před našimi apartmány.

Součástí vybavení JavorovéhoOřechovéhoDubového a Kaštanového apartmánu je soukromá infrasauna přímo v každém apartmánu, kterou mohou ubytovaní hosté kdykoliv zdarma použít a zpříjemnit si tak chvíle strávené pobytem u nás. V Třešňovém apartmánu infrasauna na pokoji umístěná není.

Pro všechny apartmány je v čase od 16.00 -20.00 hodin (po-ne) k dispozici za poplatek „Relaxační odpočinkova wellness zóna“, kde najdete vířivou vanu, carbonovou saunu, Finskou saunu, ohřívací lavici, kneipův chodník a ochlazovací sud i ledové vědro.  Po předchozí dohodě je možno pro naše ubytované klienty objednat WELLNESS i privátně mimo uvedený čas, tak aby si relaxaci vychutnali a užili v soukromí. 

Rovněž lze v našich apartmánech využít MASÁŽ zkušeným terapeutem a dopřát tak regeneraci celému tělu. Naše masáže „Deep Tissue“ jsou určeny pro všechny.

Přímo u apartmánu je společná venkovní terasa, kde je v letních měsících pro děti k dispozici pískoviště s hračkami, skluzavka, odrážedla, koloběžka, různé houpačky a trampolína. Na terase je pro klienty ze všech apartmánů přichystán příruční gril, ohniště, krb, ruské kuželky, fotbálek, šipky, basketbalový koš, slunečník a kompletní venkovní nábytek. 

Při nepříznivém počasí můžete využít naši wellness zónu, společenské hry nebo si přečíst nějakou knížku z naší knihovny.

Rovněž je možné s dětmi využít  jen pár metrů od našich apartmánů (hned za hasičskou zbrojnicí) obecní venkovní hřiště a další dětské hřiště najdete v areálu přírodního koupaliště u objektu Koliby na konci obce. 

Venkovní objekt je celý uzavřený a oplocený.

V zimním období je pro nadšence lyžařského sportu v dojezdové vzdálenosti 10km od našich apartmánů SKI areál Troják, Tesák, Trnava, Rusava, Pozděchov, Jasenka a Lyžařský svah Zlín,  převážně s umělým zasněžováním a možností i večerního lyžování. Např.běžkařské  stopy ze Ski areálu Troják jsou vedeny oběma směry po hřebenu na Tesák, Tři kameny, Hostýn až do Bystřice p.H. Na opačnou stranu na Bludný, Čečetkov, Lazy až do Valašského Meziříčí. Hostýnská magistrála nabízí 52 km značených a upravovaných běžkařských tras.

Turistické trasy nejen okolo Vlčkové, jsou vhodné jak pro pěší, tak také pro cykloturistiku a běžkaření. K letní rekreaci zde slouží areál přírodního koupaliště s občerstvením Koliba. 

TIPY na výlety, zajímavosti z našeho kraje, přírodní památky, muzea, hrady, zámky a turistické trasy najdete na samostatné stránce našeho webu. 

Využijte nabídky našich „Pobytových balíčků“ s privátním nebo společným pobytem v „Relaxační wellness zóně“ https://www.apartmany-vlckova.cz/pobytove-balicky/ a k dokonalému uvolnění si dopřejte naši masáž „Deep Tissue“, kde se svěříte do rukou zkušeného terapeuta.


AKTUÁLNÍ OBSAZENOST – ACTUAL OCCUPANCY:  https://www.apartmany-vlckova.cz/aktualni-obsazenost/


ON LINE přímá rezervace pobytu – ON LINE BOOKING :  https://www.apartmany-vlckova.cz/on-line-rezervace/

 

Údolí, kde se obec Vlčková rozkládá, protíná potok Kameňák a je lemováno kopci chráněné krajinné oblasti Hostýnských vrchů 

V okolí obce se nachází turistické značení, které je vedeno k zajímavým přírodním lokalitám – chráněné oblasti Bzová a Ondřejovsko a dále pak na rekreační oblast pod Grůněm – Rusavu, s napojením na turistické značení směr Svatý Hostýn, Troják, anebo Tesák. Tyto lokality nejsou ze středu obce vzdáleny více jak 15 kilometrů. Na turistických trasách jsou vybudovány odpočívadla a studánky. Západním směrem je značení směrováno ke zřícenině hradu Lukov, nebo dále k ZOO Zlín Lešná, která patří k  nejkrásnějším místům Moravy a k nejnavštěvovanějším zahradám České republiky. Originalitou ZOO je členění areálu podle kontinentů.

Přímo v obci je k vidění několik původních valašských dřevěnic a kaplička s křížkem, naproti které jsou apartmány umístěny. Koncem srpna pravidelně obcí projíždí legendární Barum rallye Zlín (objekt je přímo u atraktívní časti uprostřed obce). 

Zdejší krajinu můžete poznat také pomocí Naučné stezky Hostýnské vrchy. Přírodovědně-historická naučná stezka seznamuje návštěvníky se zajímavostmi centrální části Hostýnských vrchů, je dlouhá 18 km a lze ji absolvovat pěšky, na kole a v zimě i na běžkách. Navštívit můžete i nedaleké rozhledny MaruškaVartovnaKelčský Javorník . Cílem rozhleden je zvýšit turistickou atraktivitu Hostýnských vrchů a nabídnout neobvyklý výhled do kraje.

Hostýnské vrchy s mírně zvlněnými hřebeny jsou velmi oblíbenou rekreační oblastí nabízí řadu rekreačních a sportovních možností po celý rok. Celá oblast je protkána sítí značených tras pro pěší turistiku i cykloturistiku, které jsou v zimním období využívány běžkaři. Milovníci turistiky cykloturistiky si mohou vybrat z velkého množství značených stezek. Nadšenci pro houbaření či běžecké a sjezdové lyžování zde naleznou ideální terény. 

Obce a města Hostýnských vrchů žijí bohatým kulturním životem, jemuž dominují lidové tradice. Vedle fašanků, pálení čarodějnic nebo jiných veselých svátků a zajímavých akcí tvoří součást kulturní nabídky regionu také několik zajímavých muzejních expozic věnovaných historii jako např. Muzeum dřevěného porculánu v Držkové,  zámek Lešnázámek Vizovicezámek Bystřice pod Hostýnemzámek Holešov, a další turistické a přírodní zajímavosti. Oblast je bohatá na kulturní památky od nejstarších dob (zbytky keltského opida na Hostýně), přes zříceniny středověkých hradů (LukovŠaumburkObřany) až po řadu technických památek jako je například lesní klauza na splavování dřeva u Rajnochovic, Rajnochovická železnice, či milíře na výrobu uhlí nebo i válečné památky, jako partyzánský bunkr u Mikulůvky. Lesy a louky Hostýnských vrchů ukrývají mnoho skutečných přírodních pokladů. Na Čerňavě se můžete setkat až s 280 let starými mohutnými stromy a památná lípa v Kateřinicích má úctyhodný obvod kmenu 630 cm. 

V dojezdové vzdálenosti max. do 50km najdeme i další zajímavá místa k výletům jako je Baťův kanálRožnov pod Radhoštěm se svým skanzenemPustevny se stezkou v oblacích, královnu Hané město Olomouc s radnicí s věžním orlojem a se sloupem Nejsvětější trojice zařazené na seznam UNESCO  nebo překrásné město Kroměříž se zámkem a jeho zahradami, který rovněž najdeme seznamu UNESCO.

Název Hostýnské vrchy dostala oblast podle Sv. Hostýnabájemi opředeného poutního místa. Hostýn je perlou mezi památkami Hostýnských vrchů  s množstvím církevních památek, který patří mezi nejznámější mariánská poutní místa v naší republice s bazilikou Nanebevzetí Panny Marie a křížovou cestou od Dušana Jurkoviče . 

Přijďte se nechat hýčkat nádhernou přírodou a krásnou atmosférou nejen Hostýnských vrchů, ale i Valašska … 🙂

Pro naše ubytované klienty jsem rozšířili nabídku služeb o MASÁŽWELLNESS nebo o možnost zapůjčení elektrokola nebo holí NORDIC WALKING. Cenu služeb a půjčovného najdete v našem ceníku. Pro rezervaci MASÁŽEWELLNESS, elektrokola  nebo holí využijte náš webový formulář ,  případně volejte na tel. 777450360. 

Domácí mazlíčci nejsou v apartmánech  povoleni !!!

On-line rezervace

https://www.apartmany-vlckova.cz/on-line-rezervace/

 

 

Reference

Neustále se snažíme a zkvalitňujeme své služby. Důkazem je stále větší počet spokojených zákazníků, kteří využívají naší nabídky k ubytování s veškerým komfortem. Náš zákazník je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Věříme, že budete s pobytem u nás spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme.

Na níže uvedeném odkazu si díky Slideshow můžete prolistovat a přečíst autentické hodnocení a  jednotlivé reference  klientů, kteří nás navštívili … 🙂

Další reference je možno shlédnout na portálech Google, Seznam a Tripadvisor

 

Aktuální info o probíhajících akcích v okolí získáte na našem Facebooku… 🙂

 
 

Více informací najdete zde: APARTMAN VLČKOVÁ

 

 

Další informace můžete získat i na našem FACEBOOKU

Facebook ikona

 

 

Apartmány VLČKOVÁ  – Jana Komárková

 „Wellness v srdci přírody“
 

tel. +420 777 450 360    email: j.komarkova1@gmail.com

Souřadnice GPS: N: 49,310292 E: 17,7638214  

Respektujeme platná vládní nařízení související s COVID-19. Rezervace všech pobytů je při uzavření ubytovacích zařízení 

možno zdarma přebukovat na jiný termín případně stornovat bez sankcí. 

Nejrychlejší cestu k nám najdete zde: https://www.apartmany-vlckova.cz/nejrychlejsi-cesta-k-nam/

Pokyny k příjezdu najdete zde: https://www.apartmany-vlckova.cz/pokyny-k-prijezdu/