17. 04. 2015

Grafosklo – obklady nejen pro kuchyňské linky

Obklady do kuchyně trochu jinak….. Místo použítí standardních obkladů, použijte Grafosklo, které dodá vaší kuchyni moderní a originální vzhled. Je to kalené sklo, do kterého je vložená vybraná grafika.

Skleněné obklady mají oproti běžným kuchyňským obkladům z kachliček obrovskou přednost – jsou vyrobeny z jednoho celistvého kusu, takže zde nenajdete žádné spáry a nerovnosti. Mytí zadní desky kuchyně je tak bezproblémovou a pohodovou záležitostí – mastnota zanesených spárů a zdlouhavé čištění je u Grafoskla dávnou minulostí  🙂  .

Se skleněným obkladem do kuchyně získáváte atypický vzhledový prvek, který působí svěžím a nadčasovým dojmem. Grafosklo je možné použít v každém interiéru – nejen na skleněné obklady – záleží jen na Vaší fantazii a nápadu .. (viz přiložené fota realizací)..
Vyzkoušejte si varianty obkladového Grafoskla v kuchyni v konfigurátoru

http://konfig.sklo-jap.cz/…

Krásný slunečný víkend Vám přeje Jana Rýznarová Komárková

V případě požadavků na konzultaci, návrh, cenovou nabídku a nebo jen pouhou radu, mě neváhejte kdykoliv kontaktovat prostřednictvím těchto stránek nebo na mém telefonu 777 450 360, či emailu: j.komarkova1@gmail.com.